آدرس جایزه کارتون ایرانی پرتغال کارتون

آدرس: جایزه کارتون ایرانی پرتغال کارتون جشنواره کشور پرتغال اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث تصادف زنجیره ای ۱۶ ماشین در مشهد

فرمانده ایستگاه ۳۶ شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تصادف زنجیره‌ای ۱۶ ماشین در بزرگراه مشهد به چناران و مجروح شدن 9 نفر خبر داد. 

تصادف زنجیره ای ۱۶ ماشین در مشهد

عبارات مهم : تصادف

فرمانده ایستگاه ۳۶ شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تصادف زنجیره ای ۱۶ ماشین در بزرگراه مشهد به چناران و مجروح شدن 9 نفر خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، رضا قربانی گفت: این اتفاق حوالی ساعت ۲ بامداد درجاده مشهد به چناران حوالی منطقه چهارفصل در فاصله ۱۵ کیلومتری شهرمشهد به وقوع پیوست و در پی اطلاع رسانی شهروندان به (۱۲۵) بلافاصله گروه امداد و نجات و اطفائ حریق از ایستگاه شماره ۳۶ این شرکت به محل اتفاق اعزام شدند.

وی افزود، در بررسی های اولیه و بنا به ادعای شاهدان در ابتدا دو ماشین سواری که در این مسیر در حرکت بوده اند به علت نامعلومی با یکدیگر تصادف کرده، که در پی این اتفاق، بعضی ازخودروهای عبوری نیز بدلیل ترافیک بوجود آمده در راه بندان گیر می کنند، که یکباره یک دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری حمل بنزین که از مشهد به سمت چناران درحرکت بوده، به علت نامشخصی با این ماشین ها برخورد می کند که در این اتفاق بیش ۹ نفر مجروح و به ۱۶ ماشین سواری خساراتی وارد آمد.

تصادف زنجیره ای ۱۶ ماشین در مشهد

این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد، آتش نشانان و نجاتگران شرکت آتش نشانی بعد از حضور در محل اتفاق به سرعت با انجام کارها پیشگیرانه، اقدام به مهار آتش سوزی ۲ ماشین و جلوگیری ازآتش سوزی زیاد خودروهای آسیب دیده نموده و همزمان، گروه امداد و نجات اقدام به انتقال اتفاق دیدگان به مکان امن و برقراری ایمنی مورد نیاز در محل می کنند و مجروحان را تحویل تکنسین های اورژانس ۱۱۵ داده تا به بیمارستان انتقال یافته شوند.

گفتنی هست، تعداد دقیق مجروحان وخودروهای آسیب دیده در این اتفاق از سوی اورزانس و نیروی انتظامی اعلام نشده است وعلت دقیق بروز این تصادف زنجیره ای به وسیله کارشناسان پلیس راه استان خراسان رضوی که در محل حضور داشتند در دست بررسی است.

فرمانده ایستگاه ۳۶ شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تصادف زنجیره‌ای ۱۶ ماشین در بزرگراه مشهد به چناران و مجروح شدن 9 نفر خبر داد. 

واژه های کلیدی: تصادف | ماشین | انتقال | چناران | زنجیره | ایستگاه | آتش نشانی | گروه امداد و نجات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs